Çilek, muz ve chia tohumundan oluşan eşsiz bir lezzet. Isıl işlem görmeden atıştırmanın en eğlenceli hali. İster yuvarlayarak ye, istersen bir anda ağzına at, keyfine keyif kat, sana kalmış. Doğal omega 3 deposu olan Strawberry Chia Fruit’n Roll’lar tam ağzına layık.


Canın Apfelstrudel mi çekti? Efendim? Bildiğin elmalı pasta tadı: Tarçınlı elma, kuru üzüm, ceviz... Apple Pie Mix ile hem için rahat  hem de kalori hesabı yapmadan tatlı krizini bastırabilirsin. Aşırı iyi değil mi?


Yulaf, yaban mersini, muz, kuruyemişler. Blueberry Banana Granola, sevdiğin meyve lezzetini doyurucu kıtır granola ile ve agave şurubuyla birleştiriyor. İster sütle ister yoğurtla ye. Günlük rutinine ekleyince, ofise erken gelmek için can atacaksın ! Spor öncesi enerji için de ideal!


Dengeli bir ara öğün için tam ihtiyacın. Eminiz, denedikten sonra ofis çekmecenin olmazsa olmazı olacak. Benzersiz lezzetli bu antioksidan karışımla sağlık her zaman yanında !


Günün bazı anlarında tatlı kaçamaklar yapmak isteyebilirsin. Goji Berry Chocolate hiç pişman olmadan şımarabileceğinin en tatlı kanıtı. Bitter çikolata ile antioksidan kaynağı olan Süper Gıda Goji Berry’nin dansına her lokmasında keyifle tanık olacaksın.


Öğleden sonra 4-5 gibi küçük bir araya ihtiyacın varsa; Coco Lemon Heaven’dan başkasını arama. Hindistan cevizi ve limonun eşsiz uyumu ile gözlerini kapattığında kendini Bahamalar’da hissedebilirsin. Çay veya kahveni kap, tazelen ve molana tat kat ! Bu lezzet pufları ısıl işlemden geçmeden üretiliyor.


Kahvaltıda tropikal diyarlara bir yolculuğa ne dersin ? Yoğun bir güne enerjik ve keyifli başlaman için lezzetli ananas, yulaf ve kuruyemişlerinden mükemmel karışım yaptık. Adına da Pineapple Granola dedik. İster sütle ister yoğurtla yiyebilir, hızlı ve sağlıklı bir kahvaltı yapabilirsin. Afiyet olsun !


Issız adaya düşsen kesinlikle yanına alman gereken 3 şeyden biri. Kendi küçük ama tadı büyük olan Raw Bites’tan bir tane at, açlığını bastır. İstersen yanına bir de kahve al ve kendini lezzet dünyasına bırak. Paylaşmaya kıyamayacaksın !


İncecik çıtır elma ve tarçın, sadece bu kadar. Bu efsane ikilinin baharatlı kokusuna kim karşı koyabilir? Özel olarak ısıl işlem görmeden kurutuldu.


Lezzetli ve besleyici kuruyemişler ve ısıl işlemden geçmeden özel olarak kurutulan muz ile Raw Energy Mix, tam bir doğal enerji kaynağı! Evden erken çıktıysan ya da gün içinde koşturuyorsan, bu harika karışım tok kalmanı sağlayacak. 


Ananasın baştan çıkarıcı kokusu, tatlı tadı, dokusu hiç değişmeden, ısıl işlem görmeden özel olarak kurutuldu. Eğer kalırsa, granolanın içine de ekleyebilirsin.


Muz, daha çok muz, biraz da granola. İster sabah hızlı bir kahvaltı için istersen spor öncesi enerji depolamak için yiyebilirsin. Yüksek lif içeren Banana Granola, gün içinde en sevdiğin öğünün olacak!