BREAKFAST BOX

Kahvaltının yeni neşesi!

64.99 TL

KUTU İÇİNDEKİLER

Banana Granola

Muz, daha çok muz, biraz da granola. İster sabah hızlı bir kahvaltı için istersen spor öncesi enerji depolamak için yiyebilirsin. Yüksek lif içeren Banana Granola, gün içinde en sevdiğin öğünün olacak!

DETAYLI BİLGİ

PINEAPPLE GRANOLA

Kahvaltıda tropikal diyarlara bir yolculuğa ne dersin ? Yoğun bir güne enerjik ve keyifli başlaman için lezzetli ananas, yulaf ve kuruyemişlerinden mükemmel karışım yaptık. Adına da Pineapple Granola dedik. İster sütle ister yoğurtla yiyebilir, hızlı ve sağlıklı bir kahvaltı yapabilirsin. Afiyet olsun !

DETAYLI BİLGİ

BLUEBERRY BANANA GRANOLA

Yulaf, yaban mersini, muz, kuruyemişler. Blueberry Banana Granola, sevdiğin meyve lezzetini doyurucu kıtır granola ile ve agave şurubuyla birleştiriyor. İster sütle ister yoğurtla ye. Günlük rutinine ekleyince, ofise erken gelmek için can atacaksın ! Spor öncesi enerji için de ideal!

DETAYLI BİLGİ

Raw Energy Mix

Lezzetli ve besleyici kuruyemişler ve ısıl işlemden geçmeden özel olarak kurutulan muz ile Raw Energy Mix, tam bir doğal enerji kaynağı! Evden erken çıktıysan ya da gün içinde koşturuyorsan, bu harika karışım tok kalmanı sağlayacak. 

DETAYLI BİLGİ

Pineapple Dream

Ananasın baştan çıkarıcı kokusu, tatlı tadı, dokusu hiç değişmeden, ısıl işlem görmeden özel olarak kurutuldu. Eğer kalırsa, granolanın içine de ekleyebilirsin.

DETAYLI BİLGİ