FIT BOX

Hızlı yaşamına ayak uyduran atıştırmalıklar. Fit ürünlerin de leziz olabileceğinin en eğlenceli kanıtı ! Ara öğünlerini hem dengeli ve besleyici geçirirken hem de kalori hesabı yapma diye oluşturduk. Sen nereye, Fit Box oraya !

59.99 TL

KUTU İÇİNDEKİLER

RAW BITES

Issız adaya düşsen kesinlikle yanına alman gereken 3 şeyden biri. Kendi küçük ama tadı büyük olan Raw Bites’tan bir tane at, açlığını bastır. İstersen yanına bir de kahve al ve kendini lezzet dünyasına bırak. Paylaşmaya kıyamayacaksın !

DETAYLI BİLGİ

STRAWBERRY CHIA FRUIT’N ROLL

Çilek, muz ve chia tohumundan oluşan eşsiz bir lezzet. Isıl işlem görmeden atıştırmanın en eğlenceli hali. İster yuvarlayarak ye, istersen bir anda ağzına at, keyfine keyif kat, sana kalmış. Doğal omega 3 deposu olan Strawberry Chia Fruit’n Roll’lar tam ağzına layık.

DETAYLI BİLGİ

BLUEBERRY BANANA GRANOLA

Yulaf, yaban mersini, muz, kuruyemişler. Blueberry Banana Granola, sevdiğin meyve lezzetini doyurucu kıtır granola ile ve agave şurubuyla birleştiriyor. İster sütle ister yoğurtla ye. Günlük rutinine ekleyince, ofise erken gelmek için can atacaksın ! Spor öncesi enerji için de ideal!

DETAYLI BİLGİ

Apple Cinamon

İncecik çıtır elma ve tarçın, sadece bu kadar. Bu efsane ikilinin baharatlı kokusuna kim karşı koyabilir? Özel olarak ısıl işlem görmeden kurutuldu.

DETAYLI BİLGİ

ANTIOXIDANT TRAIL MIX

Dengeli bir ara öğün için tam ihtiyacın. Eminiz, denedikten sonra ofis çekmecenin olmazsa olmazı olacak. Benzersiz lezzetli bu antioksidan karışımla sağlık her zaman yanında !

DETAYLI BİLGİ