ENERGY BOX

İster ofiste, ister evde ve istersen spordan önce tüketebileceğin sağlıklı atıştırmalık kutusu. Süper gıdalar, meyveler, kuru yemişlerden oluşan benzersiz tatlarla kendini tazele. Gün'e kaldığın yerden devam et.

59.99 TL

KUTU İÇİNDEKİLER

RAW BITES

Issız adaya düşsen kesinlikle yanına alman gereken 3 şeyden biri. Kendi küçük ama tadı büyük olan Raw Bites’tan bir tane at, açlığını bastır. İstersen yanına bir de kahve al ve kendini lezzet dünyasına bırak. Paylaşmaya kıyamayacaksın !

DETAYLI BİLGİ

Apple Pie Mix

Canın Apfelstrudel mi çekti? Efendim? Bildiğin elmalı pasta tadı: Tarçınlı elma, kuru üzüm, ceviz... Apple Pie Mix ile hem için rahat  hem de kalori hesabı yapmadan tatlı krizini bastırabilirsin. Aşırı iyi değil mi?

DETAYLI BİLGİ

PINEAPPLE GRANOLA

Kahvaltıda tropikal diyarlara bir yolculuğa ne dersin ? Yoğun bir güne enerjik ve keyifli başlaman için lezzetli ananas, yulaf ve kuruyemişlerinden mükemmel karışım yaptık. Adına da Pineapple Granola dedik. İster sütle ister yoğurtla yiyebilir, hızlı ve sağlıklı bir kahvaltı yapabilirsin. Afiyet olsun !

DETAYLI BİLGİ

COCO LEMON HEAVEN

Öğleden sonra 4-5 gibi küçük bir araya ihtiyacın varsa; Coco Lemon Heaven’dan başkasını arama. Hindistan cevizi ve limonun eşsiz uyumu ile gözlerini kapattığında kendini Bahamalar’da hissedebilirsin. Çay veya kahveni kap, tazelen ve molana tat kat ! Bu lezzet pufları ısıl işlemden geçmeden üretiliyor.

DETAYLI BİLGİ

GOJI BERRY CHOCOLATE

Günün bazı anlarında tatlı kaçamaklar yapmak isteyebilirsin. Goji Berry Chocolate hiç pişman olmadan şımarabileceğinin en tatlı kanıtı. Bitter çikolata ile antioksidan kaynağı olan Süper Gıda Goji Berry’nin dansına her lokmasında keyifle tanık olacaksın.

DETAYLI BİLGİ