Bir Sonraki Blog Bir Önceki Blog

Yeni Yıl Yaklaşırken Hediye Önerileri

Yeni Yıl Yaklaşırken Hediye Önerileri

Yılın en renkli, en eğlenceli ve hediye dolu dönemine çok az kaldı. Aralık ayına girerken hepimizi sevdiklerimize yılbaşı günü minik hediyeler vererek mutlu etme heyecanı sarıyor. Hediye seçmek bazen çok keyifli olabiliyorken bazen de sanki hep aynı şeylere bakıyormuş gibi hissettirip monoton bir iş haline gelebiliyor. Bu yıl biraz daha farklılık katıp sevdiklerine sağlıklı bir öneri, alışkanlık veya lezzet sunan bir hediye almaya ne dersiniz? Listemizdeki fikirler eminiz işinizi kolaylaştıracak. Sevdiklerinize alırken kendinize de bir yeni yıl hediyesi almayı unutmayın.

Güne egzersizle başlamak isteyenlere – Adım sayar


Hareketli ve aktif beden metabolizmanızı hızlandırıp fiziksel sağlığınıza yarar sağlarken psikolojik olarak da kendinizi iyi hissettirecektir. Sağlığınızı ve kilo kontrolünüzü korumak için uzmanlar günde en az 5000 adım atılmasını öneriyor. Hatta ideal bir günlük aktivite için ortalama 7500 adım gerekiyor. Özellikle masa başı iş yapan, ofislerde saatlerce hareketsiz çalışan yakınlarınız için minik bir adım sayar alarak onları hareketli yaşama yönlendirebilirsiniz.

Spora başlama konusunda kararsızlara – Spor giyimi


Hepimizin çevresinde mutlaka spora başlamak ve bir fitness kulübüne üye olmak isteyen birileri vardır. Ama genellikle ya zamansızlıktan ya da yeterli motivasyonu bulamadıklarından dolayı bu başlangıcı hep ertelerler. Belki de küçük bir adıma ihtiyaçları vardır. Spor yaparken giyilebilecek rahat bir tayt, eşofman veya tişört bu motivasyonu sağlamak için güzel bir hediye olabilir. Hatta deneme dersine beraber giderek işe biraz eğlence de katabilirsiniz.

Gün ortasında sakinlik arayanlara – Doğal çaylar


Yoğun geçen gün içerisinde küçük çay ve kahve molaları almayı seven yakınlarınıza kafeini biraz daha azaltmak için doğal çaylardan oluşan leziz bir paket göndermek iyi bir fikir olabilir. Yeşil çay, melisa, papatya, matcha gibi çayların olduğu ve içtikçe rahatlık veren harmanlar ile dolu bir kutu eminiz çay sevenleri mutlu edecektir. Beyaz çay ve oolong çayı gibi farklı tatlar da ekleyebilirsiniz.

Az su tüketenlere – cam şişeler


Su içmenin sağlığımız için ne kadar önemli olduğunu bilsek de bazen bu kuralı yeterince iyi uygulayamıyoruz. Az su tükettiğini bildiğiniz hatta su içmeyi çok sevmediğini belirten yakınlarına su içmeyi biraz daha keyifli hale getirecek bir hatırlatıcı almaya ne dersin? Masalarda görüntüsüyle de çok hoş duran minik cam damacanalar kesinlikle etkili olacaktır. Eğer ofiste değil de mobil çalışan birine almak istiyorsanız da minik ve şık bir su matarası çantada veya arabada bulundurmak için faydalı olacaktır.

Sağlıklı atıştırmak isteyenlere – Unibble atıştırmalık kutusu


Tüm gün yoğun çalışırken sağlıksız beslenmekten ve hızlı tüketilen katkı maddeli atıştırmalıklardan şikayetçi sevdiklerinize yeni yılda yapabileceğiniz iyiliklerden birisi de onları sağlıklı atıştırmalıklar ile tanıştırmak olacaktır. Unibble’ın katkısız, şekersiz ve aşırı lezzetli dünyasıyla buluşturmak için hediye edeceğiniz bir Energy Box, Fit Box veya Breakfast Box ile onu yılbaşında mutlu etmekle kalmayıp sağlıklı yaşama adım atmasına da katkıda bulunacaksınız.